18 Haziran 2019
  • İstanbul28°C
  • Ankara24°C

3D DAF KAMYON COMPUTABLE AWARDS 2018 ADAYI

DAF Trucks NV, müşterilerin ideal kamyonlarını çevrimiçi olarak tasarlamalarına olanak veren 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı için prestijli Computable Awards 2018'e aday gösterildi.

3D DAF Kamyon Computable Awards 2018 Adayı

27 Eylül 2018 Perşembe 15:52

Computable Awards, Avrupa'daki en etkili ICT ödülleri arasında ve son yıllarda çığır açan yenilikler geliştirerek kalabalığın arasından sıyrılan şirketlere, projelere ve bireylere, bireysel kategori ödülleri verilmektedir.
3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı, müşterilerin her belirli uygulama için gereksinimlerini en iyi karşılayan bir kamyon çevrimiçi tasarlamalarını sağlar. Akla gelebilecek herhangi bir kamyon ve şasi varyantları, akla gelebilecek her fabrika seçeneği de dahil olmak üzere çevrimiçi aracı kullanarak yapılandırılabiliyor. Buna ek olarak, 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı, müşterilerin egzoz gazı arıtma sistemi, yakıt tankları ve pil kutuları gibi bileşenlerin tam olarak düzenlenmesini görüntülemelerini sağlıyor.

Doğrudan Kontrol

Yapılandırma sırasında sanal kamyon 360 derece döndürülebildiği için, şasi ve kabin varyantının, herhangi bir seçenek ile birlikte, istenen uygulama ve kabin gövdesi için ideal seçim olup olmadığını hemen kontrol etmek mümkün. Bu özellik, üst yapıcılar için özellikle seçilmiş bileşenlerin doğru şekilde takılıp takılmadığını görmelerine yardımcı olur. Tüm araç spesifikasyonu, doğrudan 3D DAF Truck Configurator'dan üst yapıcı ile paylaşılabiliyor.

Computable Awards 2018 için adaylar
DAF 3D Kamyon Yapılandırıcısı, müşterilerin araçlarını en son teknolojiyi kullanarak titiz gereksinimlerine göre tasarlamalarına yardımcı olan yenilikçi ve benzersiz bir yol sayesinde aday gösterildi. Bu yaklaşım, kamyon spesifikasyonlarının hazırlanmasından müşteriye teslimata kadar çevrimiçi süreci kolaylaştırır -kamyon endüstrisinde bir ilk.

Oylama
Computable Awards kazananları, uzmanlardan oluşan bir jüri yanı sıra kamu oyları tarafından belirlenir. Computable Awards 2018 için halk oyu 7 Ekim'e kadar https://www2.computable.nl/computableawards/stem/ adresinden yapılabilir.

DAF Trucks'ın yeni 3D DAF Truck Configurator, www.daf.co.uk ve www.daftrucks.de. Avrupa DAF ülke web siteleri aracılığıyla bulunabilir.

LOJİPORT

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.