28 Ocak 2021
  • İstanbul4°C
  • Ankara2°C

“HER 4 AĞIR VASITA SÜRÜCÜSÜNDEN BİRİ ‘MAXİMUS’ DİYOR”

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, PETDER verilerine göre; Türkiye’de yaklaşık her 4 ağır vasıta kullanıcısından birinin tercihinin Maximus motor yağları olduğunu söylüyor.

“Her 4 ağır vasıta sürücüsünden biri ‘Maximus’ diyor”

10 Kasım 2018 Cumartesi 09:19

Maximus’un özellikle ağır vasıtalarda alanında ağırlıkla tercih edilmesini nasıl yorumladığını sorduğumuz Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, bizi şöyle yanıtladı.

“Petrol Ofisi’nin güçlü Ar-Ge kapasitesi ve kabiliyeti ile geliştirilen Maximus markası; Türkiye’nin yol koşullarında, özellikle uzun süreler ve yoğun şartlarda hizmet veren ticari araçların güvenle ve yüksek performansla  çalışmasını sağladığı için kullanıcıların öncelikli tercihi oluyor. PETDER verilerine göre; Türkiye’de yaklaşık her 4 ağır vasıta kullanıcısından birinin tercihi Maximus motor yağları. Maximus ürün portföyümüzü ülkemizde yaygın 16.000 satış noktamızla; Türkiye’nin mevcut araç parkı, çalışma koşulları ile ilgili bilgilerimiz ve araç üreticisi (OEM) gereksinimlerini de karşılayacak şekilde geniş bir kullanıcı kitlesine en yüksek performansla ulaştırmaya devam edeceğiz”.

Evrim Elif CEDİZ - LOJİPORT

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.