24 Mayıs 2019
  • İstanbul21°C
  • Ankara14°C

MERCEDES'İN CONECTO TESLİMATLARI TAM GAZ

Mercedes-Benz Türk, otobüs teslimatlarında hız kesmiyor. Firma, 21 Şubat ve 11 Mart 2019 tarihleri arasında istanbul Özel Halk Otobüsleri'nde iki ayrı firmaya 2 adet Conecto teslimatı yaptı.

Mercedes'in Conecto teslimatları tam gaz

11 Mart 2019 Pazartesi 14:36

21.02.2019

Şehir içi yolculuğun adresi Mercedes-Benz Conecto!

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü A.Ş’ye satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto; Ahmet Boylu, Fatih Uluman ve Gürkan Uluman’a teslim edilmiştir. İstanbul şehir içi ulaşım hatlarındaki Conecto araçların sayısı gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Teslimat esnasında, Conecto otobüslerinin müşteri dostu yakıt performansına ve yüksek konforuna vurgu yapıldı.  Müşterimiz, Mercedes-Benz kalitesine duyduğu güven nedeniyle tercihini yine Conecto’dan yana kullandığını belirtti.

istanbul-halk-otobusu_21-02-2019.jpg

01.03.2019

Conecto teslimatları devam ediyor!

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Özel Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto; Hasan Cayit ve Mahmut Kalkan’a teslim edilmiştir. Teslimat sırasında yetkililer, Conecto’yu düşük işletme maliyeti ve düşük yakıt tüketimi özelliklerinden dolayı tercih ettiklerini dile getirirken, Mercedes-Benz markasına ve Mercedes otobüslerine duydukları güvenden de bahsettiler.

istanbul-ozel-halk-otobusu_01-03-2019.jpg

LOJİPORT

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.